Psychoterpia

Instytut Proces - o nas:

PROCES to zmiany pojawiające się w czasie i przestrzeni…

Zmiany to nieustanny rozwój. Rozwój to ciągłe zmiany. W procesie rozwoju pojawiają się różnego rodzaju kryzysy – kryzysy dojrzewania. Zmiany dokonują się wszędzie, jesteśmy ich uczestnikami – świadomie i nieświadomie. Zmiany pociągają za sobą kolejne zmiany, te zmiany wywołują następne, następne kolejne, kolejne i kolejne… i tak to trwa. Trwa proces zmian, proces rozwoju…

Proces jest wszędzie. Ktoś przychodzi i odchodzi. Ktoś mówi "tak" i ktoś mówi "nie". Każde "tak" niesie za sobą "nie". Każde "nie" pociąga za sobą jakieś "tak". Po nocy przychodzi dzień, po burzy słońce… Tak wygląda proces.


Dokonujemy decyzji – uczestniczymy w procesie podejmowania decyzji.

Podejmujemy działania – jesteśmy uczestnikami zmian.

Uczestnicząc w zmianach, rozwijamy się. To nasz napęd. Aby być świadomym uczestnikiem zmian, należy się odważyć na zmianę.

Czy w gabinecie, czy prowadząc szkolenie, pracujemy w oparciu o proces, który jest niepowtarzalny w tym miejscu i w tym czasie. Pomagamy przechodzić przez różnego rodzaju kryzysy doświadczane przez człowieka, czy grupę ludzi. Uwzględniając to, tworzymy przestrzeń do maksymalnego na ten moment rozwoju i do osiągnięcia jak najlepszego efektu.

Instytut Proces - psychoterapia, coachingKontakt

Instytut Proces

Wrocław: ul. Świdnicka 48/4, tel. 535 05 45 95
e-mail: proces@proces.net.pl
numer konta: 18 1140 2004 0000 3602 1547 4187